facebookicon ua

   

hirdetmeny szineszУвага! Вакансія!
Шукаємо акторів допоміжного складу!
Ми чекаємо заявки від молодих людей віком від 16 до 22 років, які мають акторські здібності та серйозно цікавляться театром. Додаткова умова: не нижче середньої освіти, знання угорської мови. Навички гри на інструментах та вміння танцювати є перевагою.

hirdetmenyЗакарпатський обласний угорський драматичний театр шукає головного адміністратора!
Вимоги: хороші навички письмового та усного спілкування, знання угорської та української мов, базові навички керування комп’ютером та роботи з рекламою.

на заміщення вакантних посад атриста драми І. кат. та артиста допоміжного складу

КЗ «Закарпатський обласний угорський драматичний театр» ЗОР оголошує конкурс на заміщення вакантних посад - артиста драми І. кат., та артиста допоміжного складу (у кількості 1 – 1 посад.)
Кваліфікаційні вимоги:
- артист драми І. кат - повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією артиста драми I. категорії не менше 3 років.
артист допоміжного складу - базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (фаховий молодший бакалавр, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

КЗ «Закарпатський обласний драматичний театр» ЗОР оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артиста допоміжного складу у кількості 1 посади.

Кваліфікаційні вимоги:

-        базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Конкурс на заміщення вакантної посади артиста допоміжного складу КЗ «Закарпатський обласний угорський драматичний театр» ЗОР проводиться у два етапи.